KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14624362
nr 1462 4362
Träsnitt
Oidentifierad konstnär. Signerad Torsten, -55,36/100, komposition. Bildmått: 32x50, yttermått inklusive ram: 53x67 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:14:09
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)